Jdi na obsah Jdi na menu
 


Yu-gi-oh GX

Příběh začal klukem jménem Jaden Yuki. Někam spěchal a nechtíc vrazil do nějakého zahaleného kluka. Ten záhadný kluk mu dal kartu a řekl: ,,Myslím, že k tobě patří" a zmizel. Jaden se vzpamatoval a rychle utíkal na zkoušky. Nejsou to obyčejné zkoušky. Toto jsou zkoušky duelistů. To znamená, že tu každý na ruce nosí takový přístroj a v něm jsou karty. Ty karty jsou to hlavní. Normálně si je lízají a hrají, ale trochu jinak než obyčejné prší. Na každé kartě je nějaké monstrum se jménem a útokem. Díky ní toto monstrum můžeš vyvolat a oba hráči proti sobě takhle bojují. Které monstrum má větší útočné číslo vyhrává. Když ti soupeř zničí monstrum, ztrácejí se ti také životy. Na začátku hry má každý 4000 životů. Když ti dojdou, prohráváš. Na kartě, kterou Jadenovi dal záhadný kluk byla nakreslená roztomiloučká chlupatá koule s očičky a křidýlky, jménem Kuribo.

Jaden konečně dorazil ke zkouškám, ale trochu pozdě. Hned na začátku se chytil s jedním z učitelů - Doktor Crowler, který mu v celém příběhu bude přinášet jen smůlu a dělat mu naschvály, aby propadl a tak... Na zkouškách každý bojuje duel s jedním z rektorů. Jaden, i přes obtížnost Dr. Crowlera zkoušky udělal a to znamenalo jen jedno - postupuje na akademii !!!

Na akademii se všichni duelisté dělí na tří skupiny: Sliferoné (Červení), Ra (Žlutí) a Obeliskové (Modří). Do Obelisků patří ti s nejlepším skórem při zkouškách. Ke Žlutým (Ra) patří ti normální, co hrají dobře a do Sliferů patří ti nejhorší a také se jim říká flákači. Jadena přiřadily ke Sliferům. Ale Jadenovi to vůbec nevadí. Naopak, ze všeho si dělá srandu a je skromný.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář